Partneři

Záštitu nad festivalem převzal, Martin Netolický, hejtman Pardubického kraje.

Děkujeme všem těmto partnerům Lughnasadu za podporu:

LUGHNASAD – svátek keltů 30. – 31. 7. 2021 – Země Keltů Nasavrky . © foto: www.FotoZajda.cz .

GENERÁLNÍ PARTNER 17. ročníku

Textil postaru

Kvalitní ručně a postaru vyráběný textil vhodný pro rekonstrukci historických oděvů, pro volnočasové oděvy, do lesa, nebo jako luxusní bytový textil.

Majitel Rudolf Kocar je našim dlouholetým partnerem, který se stará o historickou složku kelské vesnice v Zemi Keltů. 
www.textilpostaru.cz

PARTNEŘI FESTIVALU

Pardubický kraj

Tradičním partnerem festivalu jakožto významné kulturní akce v regionu je již po několik let Pardubický kraj. Děkujeme!
www.pardubickykraj.cz

Město Hlinsko

www.hlinsko.cz

Město Nasavrky 

Město Nasavrky se nachází v Pardubickém kraji, asi 13 km jižně od města Chrudimi. Nasavrky jsou známé jako město Keltů, medu a jedlých kaštanů – nabízí svým obyvatelům klidné prostředí v bezprostřední blízkosti přírody Železných hor. Město Nasavrky patří mezi hlavní partnery od samého začátku pořádání festivalu. Od té doby nás podpořilo nejen v rovině finanční, ale také vstřícností v pronájmu prostor náměstí a zámecké zahrady- původního místa konání festivalu.

Díky podpoře Města Nasavrky byl vybudován současný areál Země Keltů! Této dlouholeté podpory si velmi vážíme a moc za ni děkujeme!
www.nasavrky.cz

Koalice Nevládek Pardubicka

Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) je spolkem neziskových organizací působících v Pardubickém kraji. Poskytujeme informační a poradenský servis, pomáháme s realizací veřejně prospěšných projektů a vzděláváme zaměstnance neziskových organizací. 

Mezi další aktivity patří šíření myšlenky dobrovolnictví a naší vlajkovou lodí je dobročinný projekt Burza filantropie, která propojuje neziskové organizace s podnikatelským a veřejným sektorem. Dlouhodobým cílem KONEPu je podpora vzájemné spolupráce v neziskovém sektoru, výměna zkušeností mezi organizacemi a pomoc s jejich rozvojem.
www.konep.cz

PROMAN s.r.o.

Společnost PROMAN s.r.o. byla založena v roce 1994 a zabývá se projekčně dodavatelskou činností v oblasti komplexních dodávek regálových systémů pro skladové prostory. Společnost PROMAN s.r.o. je na trhu jedním z nejvýznamnějších dodavatelů regálových systémů všech typů a dokáže velmi pružně reagovat na všechny potřeby zákazníků.

Společnost PROMAN s.r.o. dlouhodobě podporuje festival Lughnasad – děkujeme!

www.regaly-proman.cz

Keltské prameny

Keltské prameny neformálně a volně sdružují nadšence, kteří mají rádi Kelty, keltskou kulturu, historii a keltskou tradici. Keltské prameny působí od roku 2013. Webová stránka Keltské prameny může částečně sloužit jako rozcestník, kde najdete různé odkazy související s Kelty. Zejména se nám však jedná o možnost osobního setkání na akcích: koncerty, festivaly, taneční vystoupení, přednášky, posezení, akce v keltských skanzenech, living history, larp a jiné události.
www.keltskeprameny.cz

Indian Pardubice

Autorizovaný prodejce značky Indian v Pardubicích. Najdete u nich tyto krásné motorky, doplňky ale i servis. Indian Motorcycle je tradiční americká značka, na trhu od roku 1901.
Majitel Petr Liška je dlouhodobým členem organizátorského týmu festivalu Lughnasad a od roku 2021 ředitelem festivalu.
www.indian-pardubice.com

ZPcz, s.r.o. – stage sound light video

Společnost zastřešenápódia.cz s.r.o. se zabývá  kompletním produkčním a technickým zajištěním společenských a kulturních akcí.
www.zpcz.cz/


Medesa Care, s.r.o.

Jsme váš partner pro kompenzační pomůcky

Na českém trhu patříme k největším dodavatelům zdravotnických a kompenzačních pomůcek. U nás naleznete široký výběr produktů určených k použití doma i na odborném pracovišti. Zajišťujeme prodej, výdej, konzultace, zaměření, dopravu i instruktáž zdravotnických prostředků. Provádíme záruční i pozáruční servis značky Vermeiren. Disponujeme velkým množstvím náhradních dílů, které máme skladem. Opravy provádíme po domluvě také přímo u zákazníka. 
www.medesacare.cz


Wellbau

Nábytkářství, demolice, vizualizace, pianohouse
www.wellbau.cz

PS HOME STAR, s.r.o.

Jsme generálním dodavatelem staveb. Zakládáme si na profesionálním přístupu k zákazníkovi, tak aby veškeré provedené práce vedly k jeho naprosté spokojenosti.
www.pshomestar.cz

VS Chrudim a.s.

VS Chrudim, a.s. je, coby součást koncernu ENERGIE AG, společností provozující vodárenskou infrastrukturu. V současné době zásobují pitnou vodu přes 85 tisíc obyvatel a odvádí odpadní vodu od více než 52 tisíc obyvatel, převážně v okrese Chrudim, částečně pak v okresech Pardubice, Ústí nad Orlicí a Svitavy. Dodávají též pitnou vodu do „Vodárenské soustavy Východní Čechy“. Lughnasad podporují nejen dodávkou pitné vody pro festival, ale také nákupem vstupenek pro své zaměstnance. Děkujeme za podporu! 
www.vschrudim.cz 

Dalu, s.r.o.

Společnost DALU s. r. o. vznikla v roce 2000 jako obchodní firma zaměřená na mezinárodní obchod. Od roku 2008 společnost vstoupila do odvětví energetiky. V našem portfoliu naleznete fotovoltaické a kogenerační systémy. Na energetické řešení nahlížíme koncepčně. Naší prioritou je Vaše spokojenost, a proto od nás očekávejte profesionální přístup.
www.dalu.cz/

ANNA, advokátní kancelář Anna Frantalová

Advokátní kancelář se sídlem v Pardubicích poskytuje komplexní právní služby především podnikatelskému sektoru a obcím, ale též individuální klientele.
www.ak-frantalova.cz/

Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.

Společnost Vodní zdroje Ekomonitor byla založena v roce 1991 a od svého počátku se zaměřila na dva hlavní obory – likvidace ekologických zátěží včetně souvisejících činností a široké spektrum komplexní vodohospodářské služby. Zajišťují průzkumné práce, stavební projekty, dokumentaci a posudky EIA a SEA, služby v oblasti pitných i odpadních vod, poradenskou činnost a mnohé další.
www.ekomonitor.cz

ESOMONT Pardubice, s.r.o.

Stavební, zemní a technické práce.
kontakt: esomont@pce.cz

Východočeské muzeum v Pardubicích (VČM)

Sídlem Východočeského muzea v Pardubicích je od roku 1920 zámek Pardubice, který byl v roce 2010 vyhlášen národní kulturní památkou. Zřizovatelem Východočeského muzea je Pardubický kraj. VČM se jako partner podílí na organizaci přednáškového programu na Lughnasadu 2018.
www.vcm.cz

Visla

Společnost VISLA nabízí pouze ověřené a špičkové výrobky a služby v oblasti komunikačních technologií. Ve svém oboru, ve kterém má víc než 25leté zkušenosti, se snaží nabízet jak tradiční a osvědčené technologie, tak především přinášet světové novinky ze světa radiokomunikačních technologií.
www.visla.cz

FORD Auto IN

www.autoin.cz

SATEC, s.r.o.

Firma SATEC byla založena v roce 1991 pracovníky bývalého Výzkumného ústavu transportních zařízení Praha, odboru automatizace v Chrudimi. Od svého vzniku působí nepřetržitě na poli automatizace a průmyslového vážení. Rovněž SATEC se řadí mezi dlouholeté partnery festivalu. Děkujeme za podporu!
www.satec.cz

OMEGA plus Chrudim s.r.o.

Společnost Chrudim patří mezi tradiční partnery, kteří podporují Lughnasad již několik let. Byla založena v roce 1994 a od počátku se specializuje na dodávky v oblasti výpočetní techniky, informačních a komunikačních technologií. Od roku 1996 je regionálním poskytovatelem přístupu do sítě Internet, v současnosti zejména s využitím bezdrátové technologie WaveLan. Děkujeme za podporu!
www.omegaplus.cz

Klasická drezura Eliška Šerá

www.patreon.com/klasickadrezura

Celtic Reenactement Biatec

Biatec celtic reenactment je skupina tří keltských kmenů sjednocených pod jedno vedení. Navazujeme tak na příběh Lughnasadu a postavu Biateca, jako sjednodtitele kmenů a vojenského velitele, zachováváme i nadále. Nabízíme ukázky, přednášky i válečné umění měnzájemcům z řad organizátorů, slavností či festivalů, muzeím i fotografickým či filmovým štabům.
https://www.facebook.com/Biatec.celtic.reenactment/

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

Keltský skanzen Země Keltů

Země Keltů se nachází v Železných horách v Nasavrkách a okolí. Je to místo s krásnou krajinou a historií, která pamatuje keltské osídlení. Země Keltů je neziskový projekt spolku Boii a zastřešuje aktivity pro veřejnost, které cílí na prezentaci zdejšího keltského osídlení.
Středobodem Země Keltů je keltský skanzen.
zemekeltu.cz

Staňte se partnerem festivalu!

Chcete být partnerem našeho festivalu? Chcete, aby se více jak 4 000 lidí dozvědělo, že podporujete dobrou věc? Chcete s námi navázat spolupráci i na dalších projektech? Napište nám na info@lughnasad.cz

Žádosti: